Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj

Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Tič_Bal

Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   čet sij 27, 2011 9:46 am

Golemo ste se prevarili prijaelji hehhe nemam druga posla Sad
[Vrh] Go down
Tič_Bal

Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   čet sij 27, 2011 10:28 am

ATOMIC je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=ay4Br7MNP_Y

Evo sa cime bi ja bio zadovoljan da mi tici batudaju a ne fali mi mnogo Smile

Izgleda nece GRANDE ni stavljati video a ja djaba stavi prkasa Smile

Ptica ti pjeva odlično i nisam čuo puno boljih u današnje vrijeme. Ako bi bio koji učenik viška da ga ja preuzmem nebi bilo loše!

ATOMIK izgleda ima ljudi sto se nesto slicno svidja hvala.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Broj postova : 859

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   čet sij 27, 2011 10:47 am

Poslo sam poruku da mi se ibrise ovaj nick bez tacke i sada sam se pogresno logirao i napisao 2 posta hahah Smile GOLEMOOO

cherry
[Vrh] Go down
YOGI

Broj postova : 1061

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pet sij 28, 2011 8:49 am

Večeras su se u kafiću slušale kamere,i stvarno teška srca moran priznat da sam falija po pitanju gmo.stvarno svakim danom idu naprid sa pivanjom i zijama.Svaka čast guštam ih slušat i neka samo izdrže u svojim projektima.Naprid gmo!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
YOGI

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pet sij 28, 2011 9:36 am

ali se tebi ne ćinida špiro sve više napreduje.
[Vrh] Go down
frzelin

Broj postova : 583

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   sub sij 29, 2011 12:32 am

YOGI je napisao/la:
ali se tebi ne ćinida špiro sve više napreduje.

Meni se čini slušajuči pticu zvanu špiro kako lipo vozi unazad i slušajuči cjelu zimu njegove vlasnike kako seru po drugim uzgajivačima stekao sam dojam da uopče ne razumiju način na koji grdelin pjeva.Ovo kako sada pjeva ptica to je najgora ptica koju sam čuo puna šporkice,mali osičeni dzijadi i oni i dalje čuju napredak.Došao sam do zaključka da nije za svakoga grdelin. scratch Sad Question
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pet vel 04, 2011 12:43 am

PSIHO je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=ay4Br7MNP_Y

Evo sa cime bi ja bio zadovoljan da mi tici batudaju a ne fali mi mnogo Smile

Izgleda nece GRANDE ni stavljati video a ja djaba stavi prkasa Smile
Kako tek učitelj piva kad mladac ovako dereee.?? affraid cheers

Ovako ucitelj dereee Exclamation

http://www.youtube.com/watch?v=9UtI6k4Q1q0
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Broj postova : 120

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 06, 2011 6:00 am

2 º concurso elsilvestrismo.com 2010 2.alcala
10. listopad 2010

evo malo friške pisme iz espanje...

neće se valjda niko ljutit...

flower
[Vrh] Go down
frzelin

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 06, 2011 10:23 am

Grga Zlatoper je napisao/la:
10. listopad 2010

flower

Znaš šta prijatelju ovo više nemoj stavljat.Ipak na ovome forumu su pravi tičari koji drže do pisme i koji znaju šta oče. Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 06, 2011 6:50 pm

frzelin je napisao/la:
Grga Zlatoper je napisao/la:
10. listopad 2010

flower

Znaš šta prijatelju ovo više nemoj stavljat.Ipak na ovome forumu su pravi tičari koji drže do pisme i koji znaju šta oče. Sad

Samo ti stavljaj grga,neka se vidi kako maheri organiziraju i na kojem je to nivou,a to šta pisma nije za nas,to samo nama ide u prilog.

Zamisli da je ovo kod nas,a da grdelini tucu batude.

Ovo je koliko vidim friško,je su žestoki španjolci Twisted Evil

lol!
[Vrh] Go down
YOGI

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 06, 2011 8:52 pm

Tako je baritone ,nije važno šta tići pivaju bitno je da svi mi volimo tiće neko ovo pivanje neko ono.Evo i mi držimo jedno a neki naši"susjedi" drugo pivanje .to su sekondi gušt kako ko voli i kako ko ima standarde.Zato frzeline pusti ljude neka stavljaju šta oće.
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 06, 2011 10:30 pm

pozzz svima...

ma kad san stavlja clip nisan puno mislija na pismu,bariton je pogodija...
više me je dojmila njihova organiziranost i pedantnost...i tako godinama...

takmičarski duh,to je ono šta ih tira naprid...

study
[Vrh] Go down
marko

Broj postova : 4

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pon vel 07, 2011 11:35 pm

http://www.youtube.com/watch?v=2UkPeht3Vk0
[Vrh] Go down
marko

Broj postova : 4

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pon vel 07, 2011 11:36 pm

šta kažete na ovi pjev
[Vrh] Go down
YOGI

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   uto vel 08, 2011 11:52 pm

Šta je tićari zašto ste umukli zašto neće niko da komentira marku .nije vrag da se mislite cijeli dan šta ćete reć
[Vrh] Go down
F I N K O

Broj postova : 393

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   sri vel 09, 2011 8:02 am

Pletivo mu je lipo,ugodno i čisto,ali zijada je nikakva ! Pogleda sam samo dvi minute videa jer momentalno neman internet normalni,nego priko stika,a to sporo skida i čiča lovu.
[Vrh] Go down
Moćun

Broj postova : 977

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   sri vel 09, 2011 9:54 am

Pozdrav !!!

Od sve pjesme gardelina na videu sviđa mi se boja pjeva ( zvonak ,kristalno moćan ) ,ali pjesma kao pjesma je dosta škrta !!!

M!!!!
[Vrh] Go down
PSIHO

Broj postova : 69

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pet vel 11, 2011 8:04 am

YOGI je napisao/la:
Šta je tićari zašto ste umukli zašto neće niko da komentira marku .nije vrag da se mislite cijeli dan šta ćete reć
Tko to ima "LICENCU"pa da može ocijenit tuđe tiče?? Question lol!
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   sub vel 12, 2011 12:42 am

hehehehe,

pa ti lipi svoje tiće,nevaja kad mu se da plus,nevalja kad mu se da minus...
ako daš plus,onda nemaš pojma o pivanju i batudi....
a kada to triba svaćat za ozbiljno,ovo mi više pari ka komedija,a tako bi i tribalo svatit...
jer ka šta je neko reka,nema dva tića sa istim zijadama...
neko voli ovakvu,neko onakvu a o guštima se ne raspravlja...
svaki tić vridi onoliko,koliko ga njegov gazda cijeni...
a to se i dokazuje,jer nije bilo tića kojemu se nije našla mana...
i zato ja mislin da najbolji još nisu izašli na forum,jer kada je to mali straj i "sramota"kad se vratiš u svoju ekipu tićara...
neka komedije...
i bez ljutnje...
[Vrh] Go down
YOGI

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   sub vel 12, 2011 7:43 am

svi tići koji dođu na forum mogu se ocjenjivat ili pričat o njima pogotovo ako gazda tića to traži.A licencu ima svak ko dobro ćuje i zna o tićima,i koji će pošteno reć šta misli.
[Vrh] Go down
PSIHO

Broj postova : 69

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 13, 2011 7:43 am

YOGI je napisao/la:
svi tići koji dođu na forum mogu se ocjenjivat ili pričat o njima pogotovo ako gazda tića to traži.A licencu ima svak ko dobro ćuje i zna o tićima,i koji će pošteno reć šta misli.
Slažem se sa tobom YOGI ,samo pošteno bez ljubomore i zlobe, još ako taj dotićni prije stavi svog tiča i ocjeni.Svaka čast ima licencu! Wink cheers cheers
[Vrh] Go down
DjordjeVet

Broj postova : 172

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   ned vel 13, 2011 9:35 pm

kakvu ocjenu dobija ova ptica?
[Vrh] Go down
frzelin

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pon vel 14, 2011 2:12 am

DjordjeVet je napisao/la:

kakvu ocjenu dobija ova ptica?

Za moj sud isto kada si stavio praznu čibu.Sada razmisli zašto sam tako napisa ili još bolje reci zbog čega si stavija na forum ovoga grdelina.
[Vrh] Go down
Moćun

Broj postova : 977

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pon vel 14, 2011 3:15 am

Bog !!!

[b] Nije baš nešto ali ,ALI sa obzirom da je ptica solo" na vjetru i bez ješke"( mislim na druge gardeline u preletu ) pa ne moremo čuti zov , ovo što ostaje nije toliko loše , naprotiv za mene je dobar -čist zvuk pjesme i dobra verša (vez) !!

Prema tome nećemo biti tako rigorozni jer ima dostaaaaa gardelina iza ovoga !!!!

Pozdrav !!!!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   pon vel 14, 2011 4:37 am

Takvog bi moj prijatelj sole volio Shocked

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Today at 10:43 pm

[Vrh] Go down

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Samoborček i Autoturist